Reference

Pár hřejivých slov od našich zákazníků...

Eva a Martin

 Rádi bychom Vám oběma poděkovali za perfektní, profesionální a nápadité focení na naší svatbě, přitom s pohodovým a familiárním přístupem jak k nám "novomanželům", tak k dětem, celé rodině a přátelům. Současně děkujeme za vytvoření nádherné fotoknihy, která se opravdu líbí celému našemu okolí. Vše, co jste pro nás udělali, je nad naše očekávání a jsme opravdu nadšení. Moc vám za to děkujeme a můžeme bez váhání říct, že kdo si vybere vaše fotoslužby, neudělá chybu!!! 

Michaela a Aleš

Dobrý večer, děkujeme za fotečky... Mile nás překvapilo, že jsou tak rychle zpracované. Jste moc šikovní. Také ještě jednou děkujeme za pohodové, příjemné focení, nemohli jsme si vybrat lépe!!!

Andrea a Honza

Taková práce, jako je ta Vaše, si zaslouží obrovsku pochvalu. Byli jsme maximálně spokojeni, focení bylo příjemné, zábavné... Zpracované fotografie vypadají opravdu úžasně, včetně fotoknihy, která se líbila celé rodině :-). Určitě Vás doporučíme dále.

Jana a Daniel

Paní Válková, fotky jsou nádherné. Moc děkujeme, že jste mohli být součástí naší svatby. Vaše i práce Vašeho muže je jedinečná! Moc moc děkujeme...

 Petra a Tomáš

Právě jsme se dodívali na náhledy našich svatebních fotografií a podívaná to byla nádherná. Jde vidět, že svou práci máte rádi a děláte ji s láskou, profesionálně a máte cit pro detaily. Moc děkujeme za spolupráci a skvěle odvedenou práci a už se těšíme na fotoknihu. 

Iveta a Ondřej

Krásný den paní Válková, mockrát děkujeme za nádherné fotografie a Váš profesionální přístup. Byli jste úžasní !!!

Martin a Lucie

Fotky jsou kouzelné. Ani ve snu by mě nenapadlo, že budeme mít tak krásné svatební fotografie!!! Co se týče uložení na webové stránky, tak samozřejmě můžete. Je to mistrovské dílo a byla by škoda jej neprezentovat. Ještě jednou moc děkujeme !!!