Reference

Pár hřejivých slov od našich zákazníků...


Blažkovi

Děkujeme za příjemnou atmosféru při focení syna ve Vašem ateliéru. Fotky jsou moc vydařené a fotokniha krásná. Opět spokojenost!

Petra a Martin Nedojedlí

Jsme rádi, že jsme Vás potkali, že zrovna vy zaznamenáváte krásné a důležité okamžiky našeho života. Už teď se těšíme na další focení s Vámi!

Tereza Popiolková-Kaděrová

Moc milá paní fotografka, moc příjemné prostředí, moc krásné fotky:-).

Nikola Fukalová

Děkujeme za nádherné fotečky. Už se těšíme, až budou upravené, to budou úplně excelentní :-).

Kateřina Rothová

Poprvé jsme byli na newborn focení, které probíhalo úplně úžasně díky skvělé paní fotografce. Teď jsme byli na vánočním focení a opět jenom spokojenost! Jen máme problém vybrat si z tolika krásných fotek :-).

Pavlína a Honza Klimečkovi

Artemis a Pavla známe již dlouho a jsou to skvělí lidé a perfektní fotografové. Od těhu fotek, přes novorozenecké, roční a svatební ....všechny máme od nich. 

Andrea Wilczková

Dobrý den, fotky jsou naprosto úžasné, jste opravdu s manželem moc šikovní. Proto Vás ráda doporučuji všem :-). Děkujeme a těšíme se na další focení v srpnu. 

Martin a Lucie Buchtovi

Fotky jsou kouzelné. Ani ve snu mě nenapadlo, že budeme mít tak krásné svatební fotky!!! Co se týče uložení fotek na webové stránky, tak samozřejmě můžete. Je to mistrovské dílo a byla by škoda ho neprezentovat. Ještě jednou moc děkujeme!!!

Andrea a Honza Šangalovi

Taková práce, jako byla ta Vaše, zaslouží obrovskou pochvalu. Byli jsme maximálně spokojeni, focení bylo příjemné, zábavné... 

Zpracované fotografie vypadají opravdu úžasně, včetně fotoknihy, která se líbila celé rodině :-).

Určitě Vás doporučíme dál a budeme se těšit na další focení.