Reference

Pár hřejivých slov od našich zákazníků...

Michala a Aleš Brudovští

Dobrý večer, děkujeme za fotečky... Mile nás překvapilo, že jsou tak rychle 😉. Jste moc šikovní. Také ještě jednou moc děkujeme za pohodové, příjemné focení, nemohli jsme si vybrat lépe...

Jana a Daniel Urban

Paní Válková, fotky jsou  nádherné. Moc děkujeme, že jste mohli být součástí naší svatby. Vaše i práce Vašeho muže je jedinečná! Moc moc děkujeme...

Andrea a Honza Šangalovi

Taková práce, jako byla ta Vaše, zaslouží obrovskou pochvalu. Byli jsme maximálně spokojeni, focení bylo příjemné, zábavné... 

Zpracované fotografie vypadají opravdu úžasně, včetně fotoknihy, která se líbila celé rodině :-).

Určitě Vás doporučíme dál a budeme se těšit na další focení. 

Petra Orságová

Dobrý den, děkujeme moc za úžasné fotky. Jste kouzelnice. Jsou opravdu nádherné a opět jste nezklamala naši důvěru a budeme Vás jen a jen doporučovat dále. Opravdu vkusné, krásné, profesionální fotografie i přístup. Ještě jednou mnohokrát děkujeme!

Petra a Martin Nedojedlí

Jsme rádi, že jsme Vás potkali, že zrovna vy zaznamenáváte krásné a důležité okamžiky našeho života. Už teď se těšíme na další focení s Vámi!

Tereza Popiolková-Kaděrová

Moc milá paní fotografka, moc příjemné prostředí, moc krásné fotky:-).

Pavlína a Honza Klimečkovi

Artemis a Pavla známe již dlouho a jsou to skvělí lidé a perfektní fotografové. Od těhu fotek, přes novorozenecké, roční a svatební ....všechny máme od nich. 

Andrea Wilczková

Dobrý den, fotky jsou naprosto úžasné, jste opravdu s manželem moc šikovní. Proto Vás ráda doporučuji všem :-). Děkujeme a těšíme se na další focení v srpnu. 

Martin a Lucie Buchtovi

Fotky jsou kouzelné. Ani ve snu mě nenapadlo, že budeme mít tak krásné svatební fotky!!! Co se týče uložení fotek na webové stránky, tak samozřejmě můžete. Je to mistrovské dílo a byla by škoda ho neprezentovat. Ještě jednou moc děkujeme!!!