O nás

Kdo jsme ?

Jsme manželský pár z Dolní Lutyně a především máma a táta 2 skvělých dětí. Fotografování je naší velkou láskou již řadu let. Zachytit štěstí, cit, přirozenost... To je to, co nás na portrétní fotografii nejvíce baví. Fotografování na profesionální úrovni se věnujeme od roku 2012. Fotíme značkou CANON včetně kvalitních portrétních objektivů a teleobjektivů. 

Zabýváme se převážně fotografováním budoucích maminek, newborn, dětí, rodin a portrétů žen nebo párů. Baví nás dokumentovat mimořádné okamžiky v životě lidí jako jsou SVATBY, narozeniny či křtiny... 

Kde fotíme?

Rádi Vás uvítáme v prostorném ateliéru, který je součástí našeho rodinného domu. Věříme, že se u nás budete cítit příjemně a uvolněně a že si kromě krásných fotek odnesete také hezký zážitek. Před domem je možno pohodlně zaparkovat. 

Od jara do podzimu preferujeme focení v exteriéru, ve Vámi nebo námi vybrané lokalitě (park, Vaše zahrada, příroda, dětské hřiště, netradiční místa...). 

Svatby fotografujeme hlavně v Moravskoslezském kraji, ale po domluvě za Vámi přijedeme kamkoliv. Komunikujeme také v angličtině, což se může hodit při mezinárodních svatbách ;-) . 

Naším přáním je, aby jste byli maximálně spokojeni a rádi se k nám vraceli. Těšíme se na Vaši návštěvu...