Newborn

Novopečeným rodičům nabízíme fotografování jejich děťátek již od narození. Ideální věk pro focení "newborn" je 7 - 14 dnů po narození. V tomto období se miminka dobře polohují a výsledná spolupráce je pro všechny nejlepší. Spící miminka působí velmi emotivně a tyto fotografie jsou jedny z nejkrásnějších... 

Je dobré objednat se již v těhotenství a oznámit nám předpokládaný datum porodu, ať o Vás víme. Termín fotografování pak lze snáze naplánovat. 

Ateliér je tomuto typu focení plně přizpůsoben. K dispozici jsou oblečky, kožešinky, čelenky, košíky... Je třeba počítat s delší dobou fotografování cca 2 hod - 3 hod a obrnit se trpělivostí :-). 

Co sebou?

Interval kojení je nejlepší naplánovat po příchodu do ateliéru. Miminka se uklidní a rychleji usnou. Pro miminko vezměte jen náhradní plenky, několik látkových plen, dudlík (i když ho nepoužíváte), dostatek mléka, přebalovací podložku, hřebínek. Pro Vás lehké oblečení (v ateliéru se přitápí) + náhradní oblečení pro případ "nehody" + svačinku. Pokud budete chtít vytvořit společnou památku s Vámi, tatínkem či sourozencem, vezměte si jednobarevné oblečení (bílé, šedé, jemné pastelové barvy).