Informace ostatní

Jak se objednat na focení?

Na focení se můžete objednat telefonicky (nejlépe po 16 hodině), e-mailem nebo přímo přes kontaktní formulář zde na webu. Obvykle odpovíme do 24 hodin a domluvíme se na termínu a místě focení. Den předem si focení ještě potvrdíme.

Jak probíhá focení?

Před focením si popovídáme o Vaší představě o stylu fotografií, probereme vhodné oblečení a doplňky (využít můžete také služeb vizážistiky), naladíme se na společnou vlnu a pouštíme se do práce. Fotografování obvykle trvá 1 hodinu. Ty nejkrásnější fotografie přidáváme do naší webové či facebookové galerie jako inspiraci pro ostatní zákazníky. Pokud s tímto nesouhlasíte, zmiňte se o tom, prosím, během focení.

Kdy budou fotografie hotové?

Po focení Vám přibližně do 7 pracovních dnů zašleme na e-mail odkaz do Vaší soukromé online galerie, kde najdete náhledy těch nejvydařenějších snímků, z nichž si vyberete požadované množství fotografií. Vybrané fotografie pak dále graficky upravíme, vyretušujeme, některé převedeme také do ČB nebo jiné barevné varianty a obvykle Vám je dodáme do 14 pracovních dnů od výběru v digitální podobě. Zároveň zajistíme tisk fotografií. Nevybrané neupravené formáty JPG ani RAW neposkytujeme.

Kdy se fotografie platí?

Záloha 1000 Kč je splatná v den focení, doplatek pak při předání fotografií. Pokud jste ze vzdálenějších lokalit, je možno doplatek zaplatit převodem na účet. Fotky Vám pak obratem zašleme doporučeně poštou na Vaši adresu.