Informace 

Kdy si objednat focení svatby?

Některé svatební termíny jsou již dlouho dopředu zadané, proto doporučujeme udělat rezervaci co nejdříve, znáte-li termín Vaší svatby. Focení svatby si můžete objednat telefonicky, e-mailem nebo přes kontaktní formulář zde na webu. Obvykle odpovíme do 24 hodin, jestli je Váš termín volný. 

Kdy domluvíme vše potřebné?

Informace o podrobném průběhu focení s Vámi rádi probereme na předsvatební schůzce zhruba 1 - 2 měsíce před svatbou. Poznačíme si Vámi vybraný balíček (délku přítomnosti na svatbě), místo konání obřadu, hostiny, časový harmonogram, zvolíme místo focení svatebních portrétů... prohlédnete si fotoknihy atd.

Kdy budou fotografie hotové?

Na zpracování svatebních fotografií a tisk fotoknihy si rezervujeme cca 4 týdny. Tuto dobu si v případě potřeby dovolujeme prodloužit. Výběr nejvydařenějších snímků provádíme sami. Počet předaných fotografií může být i vyšší než uvádíme v ceníku a záleží na několika faktorech, které Vám rádi přiblížíme při osobním setkání. Ty nejkrásnější fotografie přidáváme do naší webové či facebookové galerie jako inspiraci pro ostatní zákazníky. Pokud s tímto nesouhlasíte, zmiňte se o tom, prosím, během focení. Raw soubory neposkytujeme.

Kdy se fotografie svatby platí?

Při rezervaci termínu požadujeme zálohu 2000 Kč. Doplatek se platí až po svatbě při předání kompletní zakázky. Cenu za dopravu do vzdálenějších lokalit nutno domluvit předem.