Děti a rodina

Uděláme maximum pro to, abychom Vám vytvořili takové fotografie, díky nimž si i po čase vybavíte společné radostné chvíle. Fotografie budou krásnou památkou nejen pro Vás, ale také pro Vaše děti... Můžete je také využít jako dárek, který potěší celou rodinu. 

Co sebou?

U dětí je poměrně hodně možností, co vzít sebou. Můžete vybrat sportovní i společenské oblečení, dobře vypadají pastelové barvy. Holky: džínovina, šatičky, sukýnky, tuniky, ponča, legíny, lehké svetříky, trika... Kluci: džíny, polotrika s límečkem, košile, svetry, vesty... Doplňky jsou také velmi důležité a mohou podtrhnout celý outfit: šátky, šály, klobouky, kšiltovky, bekovky, brýle... V ateliéru je ideální fotit buď na boso a nebo vzít ke každému typu oblečení vhodné náhradní čisté botky. Na focení v exteriéru doporučujeme pestřejší barvičky. Před focením odstraňte dětem z rukou tetovačky. Vezměte jim pití + malou svačinku. Pokud je dítě nastydlé, nemocné nebo po očkování, doporučuji focení přesunout.

Co sebou na rodinné foto?

Zvolte barvy, které spolu dobře ladí, jednoduchost a nedbalou eleganci. Pamatujte na to, že i oblečení dělá fotografii!!! Vhodné jsou košile, svetříky, džínovina, pastelové barvy, proužky, puntíky... Vyhněte se velkým nápisům a barevným aplikacím. V ateliéru se fotí na boso, ale můžete si donést i náhradní čistou obuv. Na focení v exteriéru přizpůsobte oblečení ročnímu období. Barvy jaro-léto: starorůžová, fialová, modrá, bílá, béžová... Podzim: hnědá, žlutá, oranžová, červená...