Děti a rodina

Uděláme maximum pro to, abychom Vám vytvořili takové fotografie, díky nimž si i po čase vybavíte společné radostné chvíle. Fotografie budou krásnou památkou nejen pro Vás, ale také pro Vaše děti... Můžete je také využít jako dárek, který potěší celou rodinu. 

Co sebou pro děti?

U dětí je poměrně hodně možností, co vzít sebou. Můžete vybrat sportovní i společenské oblečení. Holky: džínovina, šatičky, sukýnky, tuniky, ponča, legíny, lehké svetříky, trika... Kluci: džíny, polotrika s límečkem, košile, svetry, vesty... Doplňky jsou také velmi důležité a mohou podtrhnout celý outfit: šátky, šály, klobouky, kšiltovky, bekovky, brýle... Doporučujeme pestřejší barvičky. Před focením odstraňte dětem z rukou tetovačky. Vezměte jim pití + malou svačinku. Pokud je dítě nastydlé, nemocné nebo po očkování, doporučuji focení přesunout.

Co sebou na rodinné foto?

Zvolte barvy, které spolu dobře ladí, jednoduchost a nedbalou eleganci. Pamatujte na to, že i oblečení dělá fotografii!!! Vhodné jsou košile, svetříky, džínovina, pastelové barvy, proužky, puntíky... Vyhněte se velkým nápisům a barevným aplikacím. Barvy jaro-léto: starorůžová, fialová, modrá, bílá, béžová... Podzim: hnědá, žlutá, oranžová, červená...